Hakkımızda

Silivri Pazarı ismi ile çıktığımız bu uzun solukluk yolda alt yapımızı son teknoloji yazılımlar ve eklentilerle sağlamlaştırıp piyasada en organik kaliteye sahip Silivri’nin en büyük pazarını açmış bulunmaktayız.

Dijital dünyadaki tecrübemizi artırdığımız 21 yılın ardından tüm yenilik ve eşsiz deneyimlerimizle harmanladığımız profesyonel oluşum ile sizlere en iyiyi sunmayı amaçlıyoruz.

Silivri Pazarı’ndaki ürünleri son kullanıcılar tarafından yani sizin tarafınızdan denenmiş ve yorumlanmış ürünler içerisinden size en uygun olanları seçmeniz konusunda yardımcı olur.

Satın aldığınız ürün sonrası mutlaka sitemiz üzerinden olumlu veya olumsuz yorum yapmayı unutmayınız. Bu sebeple tüm ürünler kullanıcı deneyimleri paylaşılmış şekilde listelendiğinden hem en iyi ürünü satan satıcılar hem de en iyisini isteyen ziyaretçilerimizi buluşturmak çok daha kolay olacaktır.

Silivri Pazarı yazılım ekibi olarak duruşundan hiçbir zaman taviz vermeyerek Silivri’nin en büyük online pazarı olup yıllar sonra bile biz hep doğru ürünlerle burada olacağımızın sözünü veriyoruz